Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Soru & Cevap Geceleri – Klinik Psikolog Esin Ergin

17 Mayıs 2021 | 9:30 pm - 10:30 pm

Ücretsiz
korto psikoloji soru cevap etkinlik

Klinik Psikoloji alanına ilgi duyan ve bu alanda ilerlemek isteyen tüm öğrencilerin akıllarındaki soru işaretlerini cevaplamak adına Korto Akademi Soru & Cevap Geceleri etkinlikler dizisini gerçekleştiriyoruz.

Bu etkinlik dizisi içerisinde Korto Psikoloji uzmanları ile öğrencileri online platformda bir araya getirecek ve öğrencilerin klinik alana ilişkin sormak istediği her soruyu cevaplıyor olacağız. Bu etkinlik dizimiz yapılandırılmış bir formatta olmayacak, daha çok karşılıklı sohbet üzerinden gerçekleşecektir.

Korto Akademi Soru & Cevap Geceleri’nin temel amacı klinik psikoloji alanında uzmanlaşmayı hedefleyen tüm öğrencilerin kendi rotalarını çizebilmeleri adına kafalarındaki soru işaretlerini cevaplamaktır.

Düzenlenecek olan seminerin tümü ücretsizdir. Katılımcıların tümüne herbir etkinlik sonrası online katılım belgesi düzenlenecek ve eposta ile iletilecektir.

Seminerlerin herbiri için herkese yönelik olarak duyurular gerçekleştirilecek ve toplam kontenjan dolana kadar kayıt sırasına göre kabuller gerçekleşecektir. Etkinliklerin herbiri için toplam katılımcı sayısı 200 kişidir ve her bir etkinlik için 250 kişilik kontenjan açılacaktır. 250 kişilik kontenjan dolduğunda kayıt formu kapatılacaktır.

Herbir seminerden 24 saat önce ve 1 saat önce katılımcılara hatırlama epostaları gönderilecektir. Bu sebeple katılımcıların tümü, kişisel bilgilerini kendi rızaları ile paylaşarak bu epostaları almayı kabul etmiş sayılacaktır.


Seminer Adı : Korto Akademi Soru & Cevap Geceleri
Konuşmacı : Klinik Psikolog Esin Ergin
Tarih : 17 Mayıs 2021 Pazartesi 21:30
Platform : Online – Zoho Meeting Uygulaması
Süre : 1 saat
Katılım Bedeli : Ücretsiz


Korto Psikoloji’de yüz yüze staj yapmak isteyen öğrenciler aşağıdaki bağlantıdan başvuru yapabilirler.


Online düzenlenecek olan “Klinik Psikolog Olmak”isimli ücretsiz etkinliğimize katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Etkinliğe İlişkin Bazı Bilgiler

  • Etkinlik esnasında katılımcıların kamera ve mikrofonları kapalı olacaktır.
  • Katılımcıların ekran karşısında olup olmadıkları bir yazılım tarafından kontrol edilecektir ve uzun süre takipte olmayan katılımcılar etkinlikten çıkartılacaktır.
  • Etkinlik esnasında kayıt yapılacaktır. Söz istemeniz ya da kameranızı açmanız durumunda bu sizin de kayıt edilmeyi kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
  • Etkinlik Zoho Meeting uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir. Bilgisayar üzerinden etkinliğe giriş yapmak için herhangi bir uygulama yüklemeniz gerekmemektedir. Mobil cihazlar için gerekli olan uygulamaya aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

* Formda belirtmiş olduğunuz e-posta adresine onay maili gönderilecektir ve bu onay mailinden sonra kaydınız kesinleşmiş olacaktır. Eğer e-posta 24 saat içinde elinize ulaşmazsa lütfen spam kutunuzu kontrol edin ve bizimle iletişime geçin.

Detaylar

Tarih:
17 Mayıs 2021
Saat:
9:30 pm - 10:30 pm
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik Kategori:
, , ,
Etkinlik etiketleri:
, , ,

Organizatör

Korto Psikoloji
Phone
0212 247 07 70
E-mail
iletisim@kortopsikoloji.com
Organizatör sitesini görüntüle