Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Satir Dönüşümsel Sistemik Terapi Modeli

14 Mayıs 2016 | 5:00 pm - 7:00 pm

20TL
Satir-Donusumsel-Sistemik-Terapi-Modeli

Korto Psikoloji olarak alana yeni katılacak arkadaşlarımıza yol göstermenin sorumluluğunu hissediyor ve onların yönelmek isteyecekleri alana dair bilgi edinmelerini sağlayacak mesleki gelişim sohbetlerimize “Satir Dönüşümsel Sistemik Terapi” semineri ile devam ediyoruz.


‘Problem problem değildir, problemle baş etme yolumuz problemdir.’


Korto Psikoloji Öğrenci Sohbetleri’nde bu ay Klinik Psikolog / Çift & Aile Terapisti Şebnem Yüksel öğrencilerle buluşuyor. Satir Dönüşümsel Sistemik Terapi Yaklaşımı’nın tanıtılacağı bu keyifli sohbete tüm psikoloji ve psikolojik danışmanlık öğrencilerini bekliyoruz.

Bu seminerin amaçları;

  1. Psikoterapiye ilgi duyan öğrencilere ‘insancıl, varoluşçu, bütüncül ve yaşantısal’ bir yaklaşım olan Satir Dönüşümsel Sistemik Terapi Modeli hakkında genel bilgi vermek ve diğer terapi yaklaşımları ile benzerlik ve farklılıklarını anlamak,
  2. Gerek bireysel terapi gerekse de çift ve aile terapisi alanında Satir Dönüşümsel Sistemik Terapi Modeli ile çalışma sürecini genel çerçevesi ile kavramak,
  3. Satir Dönüşümsel Sistemik Terapi yaklaşımıyla çalışan bir terapist olma yolculuğundaki deneyimlere dair yol göstermek,
  4. Öğrencilerin Satir Dönüşümsel Sistemik Terapi Yaklaşımı ve bu yaklaşımla çalışan bir terapisti olmak konusunda merak ettikleri soruları cevaplamaktır.

Seminer Adı : Satir Dönüşümsel Sistemik Terapi Yaklaşımı
Konuşmacı : Klinik Psikolog / Çift & Aile Terapisti Şebnem Yüksel
Yer : Korto Psikoloji – Şaşkınbakkal (Bağdat Caddesi) Şubesi
Tarih : 14 Mayıs 2016 Cumartesi 17:00
Süre : 2 saat
Katılım Bedeli : 20 TL


Seminerimiz tüm psikoloji ve psikolojik danışmanlık bölümü öğrencilerine açıktır. Kontenjanımız kısıtlıdır ve kayıt yapıp gelmemeniz durumunda bir başkasının katılımına engel olmuş olacaksınız. Bu sebeple seminer tarihinden en geç 24 saat öncesinde katılmama durumunuz olursa bize bildirmenizi rica ediyoruz. Aksi takdirde, ileride yapılacak seminerlerimizde öncelik hakkınızı kaybedeceğinizi bildirmek isteriz.

NOT: Bu bir eğitim değil, tanışma ve bilgi paylaşımı amaçlı bir seminerdir. Bu sebeple herhangi bir sertifika verilmeyecektir.


Satir Dönüşümsel Sistemik Terapi Yaklaşımı Seminerimize Başvurun

Şaşkınbakkal şubemizde düzenlenecek olan “Satir Dönüşümsel Sistemik Terapi Yaklaşımı” isimli etkinliğimize katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.
* Formda belirtmiş olduğunuz e-posta adresine onay maili gönderilecektir ve bu onay mailinden sonra kaydınız kesinleşmiş olacaktır. Eğer e-posta 24 saat içinde elinize ulaşmazsa lütfen spam kutunuzu kontrol edin ve bizimle iletişime geçin.

Detaylar

Tarih:
14 Mayıs 2016
Saat:
5:00 pm - 7:00 pm
Ücret:
20TL
Etkinlik Kategori:
,
Etkinlik etiketleri:
, , , ,

Organizatör

Korto Psikoloji
Phone
0212 247 07 70
E-mail
iletisim@kortopsikoloji.com
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Korto Psikoloji – Şaşkınbakkal Şubesi
Kazım Özalp Sokak No:30
İstanbul, Türkiye
Phone
0216 385 71 80
Mekan sitesine git

Bir cevap yazın