Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

‘Psikolog’ olacağım; ya sonra?

8 Haziran 2016 | 7:00 pm - 9:00 pm

20TL
Psikolog-olmak-seminer

Korto Psikoloji olarak alana yeni katılacak arkadaşlarımıza yol göstermenin sorumluluğunu hissediyor ve onların yönelmek isteyecekleri alana dair bilgi edinmelerini sağlayacak mesleki gelişim sohbetlerimize ‘Psikolog’ olacağım; ya sonra?  semineri ile devam ediyoruz.


Korto Psikoloji Öğrenci Sohbetleri’nde bu ay Doç.Dr. Engin Arık öğrencilerle buluşuyor. Psikoloji öğrencilerinin akademik alana dair merak ettiklerinin cevaplanacağı ve kariyerlerinin planlanmasına katkıda bulunacak bu keyifli sohbete alandaki tüm öğrenciler ve mezunlar davetlidir.

Bu seminerin amaçları;

  1. Klinik psikoloji dışındaki kariyer seçenekleri ve iş olanaklarına dair öğrencileri bilgilendirmek,
  2. Yurtdışında veya yurtiçinde yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrencilere üniversite seçimi, mülakat teknikleri, başvuru süreçleri vb. konularda bilgi sağlamak,
  3. Akademik alanda kariyer yapmak isteyen öğrencilere yol göstermek.

Seminer Adı : ‘Psikolog’ olacağım; ya sonra?
Konuşmacı :  Doç.Dr. Engin Arık
Yer : Korto Psikoloji – Şaşkınbakkal (Bağdat Caddesi) Şubesi
Tarih : 8 Haziran 2016 Çarşamba 19:00
Süre : 2 saat (yaklaşık)
Katılım Bedeli : 20 TL


Seminerimiz tüm psikoloji ve psikolojik danışmanlık bölümü öğrencilerine ve mezunlarına açıktır. Kontenjanımız kısıtlıdır ve kayıt yapıp gelmemeniz durumunda bir başkasının katılımına engel olmuş olacaksınız. Bu sebeple seminer tarihinden en geç 24 saat öncesinde katılmama durumunuz olursa bize bildirmenizi rica ediyoruz. Aksi takdirde, ileride yapılacak seminerlerimizde öncelik hakkınızı kaybedeceğinizi bildirmek isteriz.

NOT: Bu bir eğitim değil, tanışma ve bilgi paylaşımı amaçlı bir sohbettir. Bu sebeple herhangi bir sertifika verilmeyecektir.


‘Psikolog’ olacağım; ya sonra? Seminerimize Başvurun !

Şaşkınbakkal şubemizde düzenlenecek olan “Psikolog’ olacağım; ya sonra?” isimli etkinliğimize katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.


* Formda belirtmiş olduğunuz e-posta adresine onay maili gönderilecektir ve bu onay mailinden sonra kaydınız kesinleşmiş olacaktır. Eğer e-posta 24 saat içinde elinize ulaşmazsa lütfen spam kutunuzu kontrol edin ve bizimle iletişime geçin.

Detaylar

Tarih:
8 Haziran 2016
Saat:
7:00 pm - 9:00 pm
Ücret:
20TL
Etkinlik Kategori:
,
Etkinlik etiketleri:
, , , , ,

Organizatör

Korto Psikoloji
Phone
0212 247 07 70
E-mail
iletisim@kortopsikoloji.com
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Korto Psikoloji – Şaşkınbakkal Şubesi
Kazım Özalp Sokak No:30
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar
Phone
0216 385 71 80
Mekan sitesine git

Bir cevap yazın