Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Psikodinamik Terapi / 30 Nisan

30 Nisan 2016 | 5:00 pm - 7:00 pm

20TL
Psikodinamik terapi semineri

Korto Psikoloji olarak alana yeni katılacak arkadaşlarımıza yol göstermenin sorumluluğunu hissediyor ve onların yönelmek isteyecekleri alana dair bilgi edinmelerini sağlayacak mesleki gelişim sohbetlerimize “Psikodinamik Terapi”  semineri ile devam ediyoruz.


 

Korto Psikoloji Öğrenci Sohbetleri’nde bu ay Klinik Psikolog Melis Kısmet öğrencilerle buluşuyor. Psikodinamik Terapi Yaklaşımı’nın tanıtılacağı bu keyifli sohbete tüm psikoloji ve psikolojik danışmanlık öğrencilerini bekliyoruz.

Bu seminerin amaçları;

  1. Psikoterapiye ilgi duyan öğrencilere terapi yaklaşımlarından biri olan Psikodinamik Terapi yaklaşımının temel noktaları hakkında genel bilgi vermek,
  2. Psikodinamik yaklaşımla çalışan bir terapist olma yolculuğundaki deneyimlere dair yol göstermek,
  3. Öğrencilerin Psikodinamik Terapi Yaklaşımı ve bu yaklaşımla çalışan bir terapisti olmak konusunda merak ettikleri soruları cevaplamaktır.

Seminer Adı : Psikodinamik Terapi
Konuşmacı :  Klinik Psikolog Melis Kısmet
Yer : Korto Psikoloji – Şaşkınbakkal (Bağdat Caddesi) Şubesi
Tarih : 30 Nisan 2016 17:00
Süre : 2 saat
Katılım Bedeli : 20 TL


Seminerimiz tüm psikoloji ve psikolojik danışmanlık bölümü öğrencilerine açıktır. Kontenjanımız kısıtlıdır ve kayıt yapıp gelmemeniz durumunda bir başkasının katılımına engel olmuş olacaksınız. Bu sebeple seminer tarihinden en geç 24 saat öncesinde katılmama durumunuz olursa bize bildirmenizi rica ediyoruz. Aksi takdirde, ileride yapılacak seminerlerimizde öncelik hakkınızı kaybedeceğinizi bildirmek isteriz.

 

NOT: Bu bir eğitim değil, tanışma ve bilgi paylaşımı amaçlı bir seminerdir. Bu sebeple herhangi bir sertifika verilmeyecektir.


Psikodinamik Terapi Seminerimize Başvurun

Şaşkınbakkal şubemizde düzenlenecek olan “Psikodinamik Terapi” isimli etkinliğimize katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

* Formda belirtmiş olduğunuz e-posta adresine onay maili gönderilecektir ve bu onay mailinden sonra kaydınız kesinleşmiş olacaktır. Eğer e-posta 24 saat içinde elinize ulaşmazsa lütfen spam kutunuzu kontrol edin ve bizimle iletişime geçin.

Detaylar

Tarih:
30 Nisan 2016
Saat:
5:00 pm - 7:00 pm
Ücret:
20TL
Etkinlik Kategori:
,
Etkinlik etiketleri:
, , ,

Organizatör

Korto Psikoloji
Phone
0212 247 07 70
E-mail
iletisim@kortopsikoloji.com
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Korto Psikoloji – Şaşkınbakkal Şubesi
Kazım Özalp Sokak No:30
İstanbul, Türkiye
Phone
0216 385 71 80
Mekan sitesine git

Bir cevap yazın