Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Maltepe Üniversitesi Psikoloji Günleri

7 Mayıs 2016

Ücretsiz

Maltepe Üniversitesi’nin bu sene ilk kez düzenleyeceği psikoloji günleri alandaki tüm öğrencilerin katılımına açıktır. Katılmak ve etkinlikler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki tanıtım metnini okumanızı ve Facebook sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.


DAVET:

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ GÜNLERİ

Maltepe Üniversitesi Psikoloji Kulübü olarak düzenleyeceğimiz “Maltepe Üniversitesi Psikoloji Günleri-I” 07 Mayıs 2016 Cumartesi günü, Maltepe Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu Mustafa Necati Konferans Salonu’nda gerçekleşecektir.
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Günleri’nin amacı; psikoloji bölümü öğrencilerini ve alanda çalışanları bir araya getirmek, bilgi alışverişi ve iletişimini sağlamaktır.
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Günleri, uzmanların, lisans ve lisans üstü öğrencilerinin ve psikoloji bilimine ilgi duyan herkesin katılabileceği bir platformda gerçekleşecektir. Katılımcılar düzenlenen söyleşi ve paneller sayesinde uzmanların bilimsel çalışmalarını dinleme fırsatı bulabilecekler ve düzenlenecek atölye çalışmalarında yaşantısal deneyimler edinme fırsatını bulabileceklerdir.
Anneler Günü dolayısıyla “Psikoloji Günleri-I” temamızı “Anne ve Çocuk” olarak belirledik.
Programımız da sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

 

Mekan

Maltepe Üniversitesi
T.C. Maltepe Üniversitesi, Maltepe
İstanbul, 34857 Türkiye
Mekan sitesine git

Bir cevap yazın