Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Klinik Psikolog Olmak – Flanör Ortak Etkinliği

12 Şubat 2021 | 6:00 pm - 8:00 pm

Ücretsiz
Klinik Psikolog Olmak

Flanör Psikoloji Topluluğu ile ortaklaşa düzenlediğimiz Korto Psikoloji Online Teorik Staj Programı kapsamında düzenlenecek seminere ilişkin bilgiler ve başvuru formu aşağıda yer almaktadır.

Online Teorik Staj Programı’nın amacı, bir psikolojik danışmanlık merkezi bünyesinde staj yapan bir öğrencinin elde edeceği tüm teorik bilgiyi online ortamda daha çok öğrenciye sunmaktır.

Korto Psikoloji Online Teorik Staj Programı toplam 12 farklı konu başlığından oluşan bir programdır. Her bir konu başlığı o alanda uzmanlaşmış bir uzman tarafından düzenlenecek olan online seminerler vasıtası ile anlatılacak ve katılımcıların alana ilişkin soruları cevaplanacaktır. 12 seminerin toplam 9 tanesine katılan öğrenciler ‘Teorik Staj Programı’ sertifikasına sahip olacaklardır.

Düzenlenecek olan seminerin tümü ücretsizdir. Katılımcıların tümüne herbir etkinlik sonrası online katılım belgesi düzenlenecek ve eposta ile iletilecektir.

Seminerlerin herbiri için herkese yönelik olarak duyurular gerçekleştirilecek ve toplam kontenjan dolana kadar kayıt sırasına göre kabuller gerçekleşecektir. Etkinliklerin herbiri için toplam katılımcı sayısı 200 kişidir ve her bir etkinlik için 250 kişilik kontenjan açılacaktır. 250 kişilik kontenjan dolduğunda kayıt formu kapatılacaktır.

Herbir seminerden 24 saat önce ve 1 saat önce katılımcılara hatırlama epostaları gönderilecektir. Bu sebeple katılımcıların tümü, kişisel bilgilerini kendi rızaları ile paylaşarak bu epostaları almayı kabul etmiş sayılacaktır.


Seminer Adı : Klinik Psikolog Olmak – Online Etkinlik
Konuşmacı :  Klinik Psikolog Esin Ergin
Tarih : 12 Şubat 2021 Cuma 18:00
Platform : Online – Zoho Meeting Uygulaması
Süre : 2 saat
Katılım Bedeli : Ücretsiz


Teorik staj programına ek olarak Korto Psikoloji’de yüz yüze staj yapmak isteyen öğrenciler aşağıdaki bağlantıdan başvuru yapabilirler.


Online düzenlenecek olan “Klinik Psikolog Olmak”isimli ücretsiz etkinliğimize katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Etkinliğe İlişkin Bazı Bilgiler

  • Etkinlik esnasında katılımcıların kamera ve mikrofonları kapalı olacaktır.
  • Katılımcıların ekran karşısında olup olmadıkları bir yazılım tarafından kontrol edilecektir ve uzun süre takipte olmayan katılımcılar etkinlikten çıkartılacaktır.
  • Etkinlik esnasında kayıt yapılacaktır. Söz istemeniz ya da kameranızı açmanız durumunda bu sizin de kayıt edilmeyi kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
  • Etkinlik Zoho Meeting uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir. Bilgisayar üzerinden etkinliğe giriş yapmak için herhangi bir uygulama yüklemeniz gerekmemektedir. Mobil cihazlar için gerekli olan uygulamaya aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

* Formda belirtmiş olduğunuz e-posta adresine onay maili gönderilecektir ve bu onay mailinden sonra kaydınız kesinleşmiş olacaktır. Eğer e-posta 24 saat içinde elinize ulaşmazsa lütfen spam kutunuzu kontrol edin ve bizimle iletişime geçin.

Detaylar

Tarih:
12 Şubat 2021
Saat:
6:00 pm - 8:00 pm
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik Kategori:
, , ,

Organizatör

Korto Psikoloji
Phone
0212 247 07 70
E-mail
iletisim@kortopsikoloji.com
Organizatör sitesini görüntüle