Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Klinik Psikolog Olmak – 8 Ocak – Online Etkinlik

8 Ocak 2021 | 5:00 pm - 7:00 pm

Ücretsiz
Klinik Psikolog Olmak

Korto Psikoloji olarak alana yeni katılacak arkadaşlarımıza yol göstermenin sorumluluğunu hissediyor ve alana yeni katılacak olan meslektaşlarımızın alana dair sorularını yanıtlamak istiyoruz. Bu doğrultuda alandaki öğrencilerin kendilerini geliştirmelerini, alana dair bilgi, beceri ve farkındalık kazanmalarını amaçlayan ve kar amacı gütmeyen seminerler gerçekleştiriyoruz.


Merkezimizin koordinatörü Klinik Psikolog Esin Ergin’in konuşmacı olacağı “Klinik Psikolog Olmak” isimli seminerimize tüm psikoloji ve psikolojik danışmanlık bölümü öğrencileri ve mezunları davetlidir.

Seminer Adı : Klinik Psikolog Olmak – Online Etkinlik
Konuşmacı :  Klinik Psikolog Esin Ergin
Tarih : 8 Ocak 2020 Cuma 17:00
Platform : Online – Zoho Meeting Uygulaması
Süre : 2 saat
Katılım Bedeli : Ücretsiz


Bu seminerin amaçları;

  1. Alana yeni dahil olacak adaylar ile tanışmak,
  2. Psikoloji camiasının geleceği olan öğrencilerin alana dair ihtiyaçlarını duymak ve bu doğrultuda yeni organizasyonlar planlamak,
  3. Henüz hangi alanda uzmanlaşacağına karar verememiş olan katılımcılara klinik psikoloji alanını tanıtmak ve klinik psikolog olmak isteyenlere yol göstermektir.

Seminerimiz ücretsizdir ve tüm psikoloji ve psikolojik danışmanlık bölümü öğrencilerine açıktır. Kısıtlı kontenjan olması nedeniyle katılım için kayıt olmanızı rica ediyoruz.

NOT: Bu bir eğitim değil, tanışma ve bilgi paylaşımı amaçlı bir seminerdir. Katılımcılara seminer sonunda sadece online katılım belgesi düzenlenecektir.


Klinik Psikolog Olmak Seminerimize Başvurun

Online düzenlenecek olan “Klinik Psikolog Olmak”isimli ücretsiz etkinliğimize katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Etkinliğe İlişkin Bazı Bilgiler

  • Etkinlik esnasında katılımcıların kamera ve mikrofonları kapalı olacaktır.
  • Katılımcıların ekran karşısında olup olmadıkları bir yazılım tarafından kontrol edilecektir ve uzun süre takipte olmayan katılımcılar etkinlikten çıkartılacaktır.
  • Etkinlik esnasında kayıt yapılacaktır. Söz istemeniz ya da kameranızı açmanız durumunda bu sizin de kayıt edilmeyi kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
  • Etkinlik Zoho Meeting uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir. Bilgisayar üzerinden etkinliğe giriş yapmak için herhangi bir uygulama yüklemeniz gerekmemektedir. Mobil cihazlar için gerekli olan uygulamaya aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

* Formda belirtmiş olduğunuz e-posta adresine onay maili gönderilecektir ve bu onay mailinden sonra kaydınız kesinleşmiş olacaktır. Eğer e-posta 24 saat içinde elinize ulaşmazsa lütfen spam kutunuzu kontrol edin ve bizimle iletişime geçin.

Detaylar

Tarih:
8 Ocak 2021
Saat:
5:00 pm - 7:00 pm
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik Kategori:
, , ,

Organizatör

Korto Psikoloji
Phone
0212 247 07 70
E-mail
iletisim@kortopsikoloji.com
Organizatör sitesini görüntüle