Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Klinik Psikolog Olmak – 29 Eylül

29 Eylül 2019 | 2:00 pm - 4:30 pm

Ücretsiz
klinik psikolog olmak

Korto Psikoloji olarak alana yeni katılacak arkadaşlarımıza yol göstermenin sorumluluğunu hissediyor ve alana yeni katılacak olan arkadaşlarımızı merkezimize davet edip, yüz yüze konuşmak, tanışmak ve alana dair sorularını yanıtlamak istiyoruz. Bu doğrultuda alandaki öğrencilerin kendilerini geliştirmelerini, alana dair bilgi, beceri ve farkındalık kazanmalarını amaçlayan ve kar amacı gütmeyen seminerler gerçekleştiriyoruz.


Merkezimizin koordinatörü Klinik Psikolog Esin Ergin’in konuşmacı olacağı “Klinik Psikolog Olmak” isimli seminerimize tüm psikoloji ve psikolojik danışmanlık bölümü öğrencileri ve mezunları davetlidir.

Seminer Adı : Klinik Psikolog Olmak
Konuşmacı :  Klinik Psikolog Esin Ergin
Tarih : 29 Eylül 2019 Pazar 14:00
Yer : Korto Psikoloji – Göztepe Şubesi
Süre : 2,5 saat
Katılım Bedeli : Ücretsiz


Bu seminerin amaçları;

  1. Alana yeni dahil olacak adaylar ile tanışmak,
  2. Psikoloji camiasının geleceği olan öğrencilerin alana dair ihtiyaçlarını duymak ve bu doğrultuda yeni organizasyonlar planlamak,
  3. Henüz hangi alanda uzmanlaşacağına karar verememiş olan katılımcılara klinik psikoloji alanını tanıtmak ve klinik psikolog olmak isteyenlere yol göstermektir.

Seminerimiz ücretsizdir ve tüm psikoloji ve psikolojik danışmanlık bölümü öğrencilerine açıktır. Kısıtlı kontenjan olması nedeniyle katılım için kayıt olmanızı rica ediyoruz.

NOT: Bu bir eğitim değil, tanışma ve bilgi paylaşımı amaçlı bir seminerdir. Bu sebeple herhangi bir sertifika verilmeyecektir.


Klinik Psikolog Olmak Seminerimize Başvurun

Göztepe şubemizde düzenlenecek olan “Klinik Psikolog Olmak”isimli ücretsiz etkinliğimize katılmak için aşağıdaki bağlantıda yer alan formu doldurmanız gerekmektedir.

KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR !

* Formda belirtmiş olduğunuz e-posta adresine onay maili gönderilecektir ve bu onay mailinden sonra kaydınız kesinleşmiş olacaktır. Eğer e-posta 24 saat içinde elinize ulaşmazsa lütfen spam kutunuzu kontrol edin ve bizimle iletişime geçin.

Detaylar

Tarih:
29 Eylül 2019
Saat:
2:00 pm - 4:30 pm
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik Kategori:
,
Etkinlik etiketleri:
, , , , ,

Organizatör

Korto Psikoloji
Phone
0212 247 07 70
E-mail
iletisim@kortopsikoloji.com
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Korto Psikoloji – Göztepe Şubesi
Bağdat Caddesi No:258
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar
Phone
0216 385 71 80
Mekan sitesine git