Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Klinik Psikolog Olmak/23 Ocak

23 Ocak 2016 | 5:00 pm - 7:00 pm

Ücretsiz
Klinik-Psikolog-Olmak-23-Ocak

Korto Psikoloji olarak alana yeni katılacak arkadaşlarımıza yol göstermenin sorumluluğunu hissediyor ve alana yeni katılacak olan arkadaşlarımızı merkezimize davet edip, yüzyüze konuşmak, tanışmak ve alana dair sorularını yanıtlamak istiyoruz. Bu doğrultuda alandaki öğrencilerin kendilerini geliştirmelerini, alana dair bilgi, beceri ve farkındalık kazanmalarını amaçlayan ve kar amacı gütmeyen seminerler gerçekleştiriyoruz.


Merkezimizin koordinatörü Klinik Psikolog Esin Ergin’in konuşmacı olacağı “Klinik Psikolog Olmak” isimli seminerimize tüm psikoloji ve psikolojik danışmanlık bölümü öğrencileri ve mezunları davetlidir.

Seminer Adı : Klinik Psikolog Olmak
Konuşmacı :  Klinik Psikolog Esin Ergin
Tarih : 23 Ocak 2016 Cumartesi 17:00
Yer : Korto Psikoloji – Şaşkınbakkal (Bağdat Caddesi) Şubesi
Süre : 2 saat
Katılım Bedeli : Ücretsiz


Bu seminerin amaçları;

  1. Alana yeni dahil olacak adaylar ile tanışmak,
  2. Psikoloji camiasının geleceği olan öğrencilerin alana dair ihtiyaçlarını duymak ve bu doğrultuda yeni organizasyonlar planlamak,
  3. Henüz hangi alanda uzmanlaşacağına karar verememiş olan katılımcılara klinik psikoloji alanını tanıtmak ve klinik psikolog olmak isteyenlere yol göstermektir.

Seminerimiz ücretsizdir ve tüm psikoloji ve psikolojik danışmanlık bölümü öğrencilerine açıktır. Kısıtlı kontenjan olması nedeniyle katılım için kayıt olmanızı rica ediyoruz.

NOT: Bu bir eğitim değil, tanışma ve bilgi paylaşımı amaçlı bir seminerdir. Bu sebeple herhangi bir sertifika verilmeyecektir.


SEMİNERE BAŞVURUN

Şaşkınbakkal şubemizde düzenlenecek olan “Klinik Psikolog Olmak” isimli ücretsiz etkinliğimize katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Formda belirtmiş olduğunuz e-posta adresine onay maili gönderilecektir ve bu onay mailinden sonra kaydınız kesinleşmiş olacaktır. Eğer mail elinize ulaşmazsa lütfen spam kutunuzu kontrol edin ve bizimle iletişime geçin.

KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR. İLERLEYEN GÜNLERDE AYNI SEMİNERİMİZ TEKRAR DÜZENLENECEKTİR. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Detaylar

Tarih:
23 Ocak 2016
Saat:
5:00 pm - 7:00 pm
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik Kategori:
,
Etkinlik etiketleri:
, , ,

Organizatör

Korto Psikoloji
Phone
0212 247 07 70
E-mail
iletisim@kortopsikoloji.com
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Korto Psikoloji – Şaşkınbakkal Şubesi
Kazım Özalp Sokak No:30
İstanbul, Türkiye
Phone
0216 385 71 80
Mekan sitesine git

Bir cevap yazın