Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Çocuk ve Ergen Terapisti Olmak-16 Şubat 2020

16 Şubat 2020 | 11:00 am - 2:00 pm

Ücretsiz
cocuk ve ergen psikologu olmak

Korto Psikoloji olarak alana yeni katılacak arkadaşlarımıza yol göstermenin sorumluluğunu hissediyor ve alana yeni katılacak olan arkadaşlarımızı merkezimize davet edip, yüzyüze konuşmak, tanışmak ve alana dair sorularını yanıtlamak istiyoruz. Bu doğrultuda alandaki öğrencilerin kendilerini geliştirmelerini, alana dair bilgi, beceri ve farkındalık kazanmalarını amaçlayan ve kar amacı gütmeyen seminerler gerçekleştiriyoruz.


Korto Psikoloji Öğrenci Sohbetleri kapsamında ki bu söyleşi, psikoloji ve psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümü öğrencilerine ve bu alanlardan mezun olup henüz kariyer planlama, yönelim belirleme alanlarında belirsizlik yaşayan tüm meslektaşlara açıktır.

Çocuk ve ergenlerle çalışmak kararında kişisel özelliklerin belirleyici olup olmadığı, yetişkin çalışma alanlarından farklılıkları, bu alanda hangi istihdam olanaklarının olduğu, iyi bir çocuk ve ergen terapisti olmak için gereken alt yapıya dair bilinmesi gerekenler ve mesleki adım ve planlamalar başlıklarında bilgi aktarımı ve soru cevap paylaşımları yapılacaktır.

Seminer Adı : Çocuk ve Ergen Terapisti Olmak
Konuşmacı :  Uzman Psikolog Özgün Kızıldağ
Tarih : 16 Şubat 2020 Pazar 11:00
Yer : Korto Psikoloji – Göztepe Şubesi
Süre : 2,5 saat
Katılım Bedeli : Ücretsiz


Seminerimiz ücretsizdir ve tüm psikoloji ve psikolojik danışmanlık bölümü öğrencilerine açıktır. Kısıtlı kontenjan olması nedeniyle katılım için kayıt olmanızı rica ediyoruz.

NOT: Bu bir eğitim değil, tanışma ve bilgi paylaşımı amaçlı bir seminerdir. Bu sebeple herhangi bir sertifika verilmeyecektir.


Çocuk ve Ergen Terapisti Olmak Seminerimize Başvurun

Bağdat Caddesi-Göztepe şubemizde düzenlenecek olan “Çocuk ve Ergen Terapisti Olmak”isimli ücretsiz etkinliğimize katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Kontenjanımız dolmuştur ! Etkinliklerimizden öncelikli olaak haberdar olmak için mail listemize üye olabilirsiniz.

* Formda belirtmiş olduğunuz e-posta adresine onay maili gönderilecektir ve bu onay mailinden sonra kaydınız kesinleşmiş olacaktır. Eğer e-posta 24 saat içinde elinize ulaşmazsa lütfen spam kutunuzu kontrol edin ve bizimle iletişime geçin.

Organizatör

Korto Psikoloji
Phone
0212 247 07 70
E-mail
iletisim@kortopsikoloji.com
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Korto Psikoloji – Göztepe Şubesi
Bağdat Caddesi No:258
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar
Phone
0216 385 71 80
Mekan sitesine git