Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Boğaziçi Üniversitesi V. Psikolojik Danışma Sempozyumu

23 Mart 2019 | 9:00 am - 24 Mart 2019 | 5:00 pm

100TL

Boğaziçi Üniversitesi Davranış Bilimleri Kulübü (BÜDAV) olarak 23 Mart-24 Mart 2019 tarihlerinde düzenleyeceğimiz Boğaziçi Üniversitesi V. Psikolojik Danışma Sempozyumu’na tüm Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık ve Psikoloji bölümü öğrencileri ve mezunları davetlidir.

Sempozyum 5. senemize özel 3 seminer ve 4 farklı oturumda 31 atölye ile gerçekleşecektir.

Sempozyuma sadece PDR ve Psikoloji bölümü öğrencileri ve mezunları katılabilecektir. Kayıt süreci içerisinde öğrenciliği/mezuniyeti gösterir bir belge talep edilecektir.

Sempozyum katılım ücreti bu sene lisans öğrencileri için 100 TL, yüksek lisans ve mezunlar için 115 TL olacaktır.

Etkinlik 210 kişilik kontenjanla sınırlıdır. İlk 500 kişinin kayıt işlemi kabul edilecektir. Kayıt işleminin ardından asil ve yedek listede olmanız durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Sempozyum sonunda “Katılım Belgesi” verilecektir.

Etkinlik sitemiz http://www.bounpdrsempozyumu.com/ erişerek veya bizi Facebook’tan takip ederek program ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.

Tüm sorularınız için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

KAYIT SÜRECİ

*Sempozyum kayıtları 21 Şubat Perşembe akşam saat 21:00’da Google Forms kullanılarak alınacaktır.

*Kayıt Formu’na erişim linki sadece BÜDAV Facebook sayfamızdan yayınlanacaktır.

*Kayıt Form’unu dolduran ilk 500 kişinin kaydı geçerli sayılacaktır. Bu kayıtların 210 adeti asil listeye geriye kalanları yedek listeye aktarılacaktır.

*Asil listeye giremeyen kişiler başvuru önceliğine göre sıralandırılarak bilgilendirilecektir. (Ör: 6.yedek ya da 24.yedek gibi)

*Asil listede olan kişiler ile iletişime geçilecek ve ücret yatırma süreci başlayacaktır.

*Asil listede kaydı olup, asil liste için belirtilen tarihe kadar ödeme yapmayan kişiler haklarını kaybedeceklerdir.

*Asil listeden hakkını kaybeden kişi sayısınca yedek kayıtlarda bulunan (sıra öncelikli olarak) kişilere asil kayıt hakkı verilecektir. (Örneğin; eğer asil listeden 24 kişi kayıt ücretini yatırmaz ise yedek listedeki ilk 24 kişi asil listeye alınacak ve ödeme talep edilecektir.)

*Aynı durumda yedek listeden asil olup ücret yatırmayanlar haklarını kaybedecek ve 210 asil kayıt durumu sağlanana kadar yedeklerden alım yapılacaktır.

Not: Kayıt formunda beyan edilen bilgilerin doğru olmadığı tespit edildiği durumlarda, katılımcının sempozyum kaydı iptal edilecektir. Yanlış bilgi beyan eden kişinin iptali durumunda para iadesi yapılmayacaktır

Mekan

Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall
Bebek
İstanbul, 34342 Türkiye
+ Google Haritalar
Phone
(0212) 287 02 32