Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

6. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Günleri

5 Mayıs 2016 - 6 Mayıs 2016

Ücretsiz
istanbul üniversitesi psikoloji günleri

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü tarafından bu sene 6. kez düzenlenecek olan etkinlik, psikolojiye ilgi duyan herkese açık ve ücretsiz. Etkinliğe ilişkin davet mektubuna ve diğer bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.


 

Merhaba!

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü tarafından düzenlenen İstanbul Üniversitesi Psikoloji Günleri’nin altıncısı bu yıl 5-6 Mayıs 2016 tarihlerinde İstanbul Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda gerçekleşecektir. Mart 2011’de ilki, Mayıs 2012, 2013, 2014 ve 2015’te iki, üç, dört ve beşincisi düzenlenen İ.Ü Psikoloji Günleri’nin amacı; psikoloji bölümleri öğrencilerini ve alanda çalışanları bir araya getirmek, bilgi alışverişi ve iletişimini sağlamak ve arttırmaktır.

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Günleri psikoloji ile ilgili bilimsel çalışmalar yapan akademisyenlerin, lisans ve lisansüstü öğrencilerin ve psikoloji bilimine ilgi duyan herkesin katılabileceği bir platformda gerçekleşmektedir. Katılımcılar, düzenlenen paneller sayesinde akademisyenlerin bilimsel çalışmalarını dinleme fırsatı bulabilecekler ve etkinlik dahilinde düzenlenen sosyal aktivitelerde de yer alma fırsatı bulabileceklerdir.

Geçtiğimiz yıllarda alandan birçok üniversite ve kurumdan yaklaşık 1000 psikoloji öğrencisi, psikolog ve psikolojik danışmanın katılımcı; çok sayıda değerli akademisyenin konuşmacı olarak katıldığı organizasyonumuzda sizi de aramızda görmek isteriz.

*Etkinliğimiz ücretsiz ve psikolojiye ilgi duyan herkese açıktır.

*Etkinliğimize katılmak için kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

*Etkinliğimize iki gün boyunca katılım gösterenlere katılım belgesi verilecektir.

Detaylar

Başlangıç:
5 Mayıs 2016
Bitiş:
6 Mayıs 2016
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik Kategori:
, ,
Etkinlik etiketleri:
, , , , , ,

Organizatör

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

İstanbul Üniversitesi
İstanbul Üniversitesi
İstanbul, 34093 Türkiye
Mekan sitesine git

Bir cevap yazın