Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

19. Ulusal Psikoloji Kongresi

5 Eylül 2016 - 7 Eylül 2016

125TL
ulusal psikoloji kongresi

19. Ulusal Psikoloji’nin bu seneki teması ‘Barış ve Psikoloji’ olarak belirlendi. Alanın en büyük kongrelerinden biri olan Ulusal Psikoloji Kongresi’ne tüm psikoloji ve psikolojik danışmanlık öğrencilerinin katılmalarını öneriyoruz.

Davet mektubu ve detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Davet Mektubu

Değerli Üyelerimiz,

19. Ulusal Psikoloji Kongresinin ‘Barış ve Psikoloji’ teması ile TPD İzmir Şube ev sahipliğinde 5-6-7 Eylül 2016 tarihlerinde, İzmir Tepekule Kongre Merkezinde yapılacağını duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Mekan değişikliği yapıldığı için kongre tarihlerinde yaşanan küçük değişikliği anlayışla karşılamanızı umuyoruz.

Yenilenmiş kongre web sitesi en kısa zamanda açılacak ve yeninden bildiri özeti kabulüne başlanacaktır. Bu tarihe kadar bildiri özetini göndermiş kişilerin yeninden gönderimde bulunmasına gerek yoktur. Son bildiri gönderim tarihi 30 Nisan 2016 olarak yeniden düzenlenmiştir. Web sitesi açıldığında da hızlıca duyuru yapılacaktır.

Kongre sekreteryasının yeni e-posta adresi[email protected] olarak belirlenmiştir. Kongreyle ilgili tüm yazışmaları bu adresten takip etmek mümkün olacaktır. Kongreyle ilgili daha önceki yazışmasına yanıt alamamış kişilerden bu adrese yeniden yazmalarını rica ediyoruz.

Saygılarımızla,

Deniz Eryılmaz
TPD İzmir Şube Başkanı
19. Ulusal Psikoloji Kongresi Düzenleme Kurulu a.


Program

Kongre Tarihi ve Yeri

19.Ulusal Psikoloji Kongresi 05 – 07 Eylül 2016 tarihleri arasında İzmir de  gerçekleştirilecektir.

Kayıt ve Danışma

Kongreye katılan herkesin kayıt olması esastır. Poster ve sözlü bildiri başvurularının değerlendirmeye alınabilmesi ve kongre özet DVD’sinde yer alabilmesi için bilimsel başvuruların belirlenen tarihe kadar yapılması ve kayıt ücretlerinin yatırılması gerekmektedir.

Kayıt ve Danışma Masaları: 06 Eylül 2016 tarihinde saat 09:00– 20:00 saatleri arasında ve her gün aynı saat aralığında açık olacaktır. Kayıt ücreti; bilimsel aktivitelere katılım, açılış kokteyli, öğle yemekleri, kongre çantası, kongre özet dvd’si ve program kitabı, yaka kartı, sertifika, ve tüm kongre kitini kapsamaktadır.

Önemli Tarihler

Kayıt ve konaklama iptali için son gün : 27 Mayıs 2016
İndirimli kayıt ve konaklama fiyatları için son tarih : 15 Temmuz 2016
Bildiri özeti gönderimi için son tarih : 15 Mart 2016

İklim

05 – 07 Eylül 2016 tarihleri arasında İzmir’ de sıcaklık ortalamasının 20-22°C arasında beklenmektedir.

Sertifika

Kongre katılımcılarına kongre katılım sertifikası 07 Eylül 2016 günü kayıt deskinden verilecektir.

Yaka Kartı

Tüm katılımcıların kongre süresince “Yaka Kartlarını” yanlarında bulundurmaları mecburidir. Kaybolan yaka kartlarının yenisi ancak kayıt ücretinin tamamının yeniden ödenmesi ile verilecektir.

Eş Zamanlı Tercüme

19.Ulusal Psikoloji Kongresi süresince yabancı konuşmacıların olduğu tüm toplantılarda İngilizce – Türkçe ve Türkçe – İngilizce olarak eşzamanlı tercüme imkanı sağlanacaktır.

Ödeme ve İptal Koşulları

Talep edilen kayıt ve konaklama hizmetlerinin Plaza Turizm tarafından konfirme edilebilmesi için kayıt ve konaklama ücretlerinin tamamının ödenmiş olması gerekmektedir. Ödemesi yapılmayan talepler için kongre kayıt ve oda garantisi verilmez.

28 Mart 2016 tarihine kadar yapılan kayıt ve konaklama iptallerinde toplam tutarın % 100’ü,

29 Nisan 2016 – 27 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılan kayıt ve konaklama iptallerinde toplam tutarın %50’si

27 Mayıs 2016 tarihinden sonra kayıt ve/veya konaklama iptallerinde geri ödeme yapılmayacak ve ödemenin tamamı tahsil edilecektir.

Detaylar

Başlangıç:
5 Eylül 2016
Bitiş:
7 Eylül 2016
Ücret:
125TL
Etkinlik Kategori:
, ,
Etkinlik etiketleri:
, , , , ,

Organizatör

Türk Psikologlar Derneği
Phone
0532 727 81 28
E-mail
bilgi@psikolog.org.tr
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Tepekule Kongre Merkezi
Anadolu Cad. No:40 Bayraklı
İzmir, Türkiye

Bir cevap yazın